Pradžia

Sveiki atėję pas mane.

Atnaujinta: Kelionė aplink salą. Geriau skaityti nuo čia.

Čia yra mintys užrašytos gyvenant Šri Lankoje ir kitose šalyse nuo 2013 pabaigos.

Nesitikėkit daug – kas ateina į galvą, tą kartais ir užrašau.  Tie parašinėjimai yra tik minčių raiškos pratybos, o ne ką nors sudominti siekianti publikacija.

Šįsyk pats nebesikrapštau su dienoraščio tinklalapiais, įdarbinau WordPress sistemą, kuri turi savo ypatybes. Pavyzdžiui, naujausi užrašai atsiranda viršuje, t.y. visko pradžioje, o ne gale, kaip knygą rašant. Todėl iš eilės skaityti nepatogu – ypač kai keli įrašai viename ekrane – seniausias būna apačioj, perskaičius reikia vis grįžti aukštyn. Geriausia būtų pradėti nuo pirmos dienos įrašo. Perskaičius įrašą, spauskit nuorodėlę dešinėje į sekantį.

Šie užrašai skiriasi nuo ankstesnių dar ir dinamikos trūkumu – nuolat nesibastau, nes turiu namus Kolombe. Nesant judesio, kai kurie įrašai patampa kokio nors reiškinio apibendrinimais, lyg kokia mikrovikipedija. Atskirti tą statiką nuo dimanikos padės Kategorijų sąrašas dešinėje. Pasinaudodami juo turėsite dienoraštį arba žinyną – kas jums įdomiau. Jei domina ne visa rašliava, o koks nors konkretus dalykas, galite pasinaudoti Žymių Debesėliu, kuris plaukioja po Kategorijų sąrašu.

Malonaus pasiskaitinėjimo.

Skaityti nuo pradžių

Aplink salą

One Response to Pradžia

  1. gintaras says:

    Antanai,suzavetas tavo savanoriskos tremties orgazmo.Sedziu trecia savaite Minske ir nebeliko galvoje dar neprasautos vietos.Taip grudinosi puslaidininkiai.Bye!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *